Doğum Günü Mesajı

Doğum günü kutlamaları için en önemli şeylerden biri, sevdiklerimize göndereceğimiz özel doğum günü mesajlarıdır. Ancak, bazen ne söyleyeceğimizi bilemeyebiliriz. Bu nedenle, sevdiklerinizin doğum günleri için özel mesajlar hazırlamak istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Farklı kategorilerde hazırlayabileceğiniz doğum günü mesajları ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Komik, cesur, sevgi dolu ve unutulmaz mesajlar ile onların doğum günlerini özel kılmak için birçok farklı seçenek mevcut. Bu özel günlerde, sevdiklerimize kalplerinde taşıyacakları anlamlı ve güzel bir hatıra bırakmak için özenle hazırlanmış doğum günü mesajlarını unutmayın.

Klişe Olmayan Doğum Günü Mesajları

Doğum günleri, sevdiklerimizi mutlu etmek için özel bir fırsat sunar. Ancak sürekli tekrarlanan, klişe mesajlar yerine farklı ve özgün mesajlar ile sevdiklerimize unutulmaz bir doğum günü hediyesi verebiliriz.

Bu özel gün için hazırlayacağınız mesajlar, alışılmışın dışında olsun. Mesela ilginç bir film repliği, sevdiğiniz şarkı sözleri veya bir şiir gibi kullanabilirsiniz. Hatta, ona bir Rorschach testi göndererek hangi çizgiyi seçtiğiyle onun hakkında daha fazla şey öğrenebilirsiniz.

Bir diğer özgün fikir ise onun doğum gününde mutlu olacağı bir hayvandan destek alabilirsiniz. Örneğin, sevgiliniz kedileri seviyorsa, bir kedi fotoğrafı ve “Doğum günün kutlu olsun, seni seviyoruz!” yazan bir kartpostal gönderebilirsiniz.

Unutmayın, önemli olan her zaman sevginizi hissettirmek ve sevdiklerinizi mutlu etmektir. Bu nedenle, dostluğunuzu ve sevginizi hissettirecek unutulmaz bir doğum günü mesajı hazırlayın.

Komik Doğum Günü Mesajları

Doğum günleri kutlama etkinliklerinde komik ve mizah dolu doğum günü mesajları, yapılabilecek en eğlenceli tercihlerden biridir. Komik doğum günü mesajları, sevdiklerinizin yüzünde gülümseme ve neşe yaratacaktır. Bu nedenle, doğum günü kutlamalarında sevdiklerinize mutlu edebileceğiniz farklı mesajlar hazırlamanız önemlidir.

Komik doğum günü mesajları hazırlarken, esprili bir dil kullanmalısınız. Örneğin, “Sen şimdi o kadar yaşlandın ki, doğum gününü mum yerine yangın söndürücüne üfledin” gibi mesajlar ile gülümsemeler oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda, içinde bulunduğunuz durumla ilgili nükteli bir mesaj hazırlamak da oldukça ilginç bir fikir olabilir.

Doğum günü mesajlarınızı yaratıcı ve ilginç hale getirmek için klişelerden kaçının. Ayrıca, mesajınızın doğum günü kutlama tarzına uygun olmasına dikkat edin. Komik doğum günü mesajları, her şeyin kusursuz olmasını beklemeyen samimi ve rahat bir kutlama tarzına yakışır.

 • “Doğum günün, yılın sadece bir kez kutlu olsun, ama şu anki yaşını unutmak için daha fazla işe ihtiyacın var.”
 • “Bugün doğum günün olduğu için ekstra şeyler yapmama gerek yok, benimle arkadaş olduğun için zaten sahiden yeterli bir ceza.”
 • “Doğum günün kutlu olsun, hayatındaki tüm sıkıntılar yemek gibi geçip gitsin, günün geri kalanını da dondurma gibi mutlu geçir.”

Sevdiklerinizin doğum günleri için komik mesajlar hazırlarken, iyi bir mizah anlayışı ve şakacı karakterinizle birleşen doğru kelime kullanımı, unutulmaz bir ana dönüştürebilir.

Alışveriş Listesi Gibi

Doğum günleri, yaşın bir yıl daha artması sebebiyle bazen üzüntüye sebep olabilir. Ancak, bu durum sevdiklerimizin doğum günlerinde onları mutlu etmeyi engellememeli. Eğer sevdiklerimizin doğum günlerinde farklı bir şeyler yapmak istiyorsak, onlar için çılgın bir alışveriş listesi hazırlayabiliriz.

Bu alışveriş listesi fikri, geleneksel doğum günü kutlamalarından sıkılan veya yaşın artması üzerine üzülen insanlar için ideal bir çözüm olabilir. Öncelikle, sevgilimizin, arkadaşımızın veya aile üyemizin sevdiği şeyleri not etmeliyiz. Sonrasında, bu notları alışveriş listemize ekleyerek onların mutlu olacakları sürprizlerle dolu bir doğum günü kutlaması hazırlamış oluruz.

Bu tür bir doğum günü süprizi için birkaç örnek de vermek gerekirse:

 • En sevdiği restorana bir akşam yemeğine gitmek
 • Uzun süredir hayalini kurduğu bir giyim eşyasını almak
 • Birkaç saatliğine istediği bir hobiye veya aktiviteye katılmak için ona bilet almak

Bu alışveriş listesi gibi süprizlerle, sevdiğimiz insanların doğum günlerinde yaşlanmak yerine mutlu olmalarını sağlayabiliriz.

Cesaret Testi

Sevdiklerinizin doğum günlerinde onları mutlu etmenin en güzel yolu, özgün ve yaratıcı mesajlar göndermektir. Bu yüzden cesaret testi hazırlamaya ne dersiniz? Sevdiklerinizi nasıl tanıdığınızı test etmek için cesurca soruların yanıtlarını içeren bir doğum günü mesajı hazırlayabilirsiniz. Mesela, hangi yemeği en çok seviyor, hangi film türünden hoşlanıyor veya en sevdiği şarkının sözlerini hangi duyguları hissederek dinliyor gibi sorular sorabilirsiniz. Bu eğlenceli ve düşündürücü test, sevdiklerinizin doğum günlerinde hem keyifli vakit geçirmenizi sağlar hem de onları daha yakından tanımanızı sağlar.

Sevgi Dolu Doğum Günü Mesajları

Sevdiklerimiz için hazırlayacağımız doğum günü mesajları içten ve sevgi dolu olmalıdır. Bu şekilde sevdiklerimizde bir anı olarak kalacaktır. Doğum günlerinde yazılan mesajlar insanların yüreğine dokunur. Bu nedenle, sevgi dolu bir doğum günü mesajı yazmak sevdiklerimizle olan bağımızı kuvvetlendirecektir.

Bu özel gün için yakınlarımıza yazacağımız sevgi dolu doğum günü mesajlarında, onların hayatımızdaki önemini vurgulamalıyız. Mesajlarımızda yer verebileceğimiz bazı cümleler şunlardır;

 • Hayatıma kattığın her an ve mutluluk için teşekkür ederim. İyi ki varsın, sevgi dolu doğum günlerin olsun.
 • Seni sevmenin ve yanında olmanın tarifi yok. İyi ki doğdun, sevgimle kal.
 • Her yaşın, sana mutluluk ve başarı dolu olsun. İyi ki varsın, mutlu yıllar!
 • Hep yanımda olduğun için minnettarım. Seni seviyorum ve iyi ki doğdun.

Bu cümleler sevdiklerimize duyduğumuz sevgiyi ve onların hayatımızdaki önemini en güzel şekilde ifade eder. Dolayısıyla, sevgi dolu mesajlar insanların yüzünü gülümsetecek ve onları mutlu edecektir.

Arkadaşa Doğum Günü Mesajları

Arkadaşlarınız için özel doğum günü mesajları göndermek istiyorsanız, onların ilgi alanlarına özel mesajlar hazırlayabilirsiniz. Eski anıları hatırlatan mesajlar ile eskiden yapılan aktiviteleri hatırlatabilir ve geçmişe dönük keyifli bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Geleceğe dair umut dolu dilekler içeren mesajlar ise arkadaşınızın moralini yükseltebilir. Yeni tanıştığınız bir arkadaşınız varsa, onu mutlu etmek için hoş bir doğum günü mesajı gönderebilirsiniz. Arkadaşınızın doğum gününe özel bir parti düzenleyecekseniz, misafirlerinize bir alışveriş listesi hazırlayarak yaşlanmamak için çılgınca eğlence dolu dakikalar geçirmelerini sağlayabilirsiniz. Tabii ki, komik ve espri dolu doğum günü mesajları da arkadaşınızı güldürüp mutlu edebilir.

En Yakın Arkadaşa Doğum Günü Mesajları

En yakın arkadaşınıza doğum günü kutlamak için özel bir mesaj hazırlayın. Arkadaşınızın kişiliği, ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş bir mesaj kutlaması onun unutamayacağı bir doğum günü hediyesi olabilir.

Bunun yanı sıra, arkadaşınıza eski anıları hatırlatan bir mesaj göndermek onu mutlu edebilir. Beraber geçirdiğiniz keyifli anılara gönderme yaparak, geçmişinizi hatırlamanız güzel bir deneyim olacaktır.

Geleceğe dair umut dolu dilekler içeren bir mesaj da en yakın arkadaşınıza doğum gününde gönderebileceğiniz güzel bir hediye olabilir. İkinizin de birbirine karşı olan hislerinizi ifade eden anlamlı bir mesaj, arkadaşınızın doğum gününde mutlu hissetmesini sağlayacaktır.

 • Kişisel İsimlere Özel Hazırlanan Mesajlar
 • Eğlenceli Doğum Günü Şarkıları

Unutmayın, en yakın arkadaşınızın doğum günü, onun için özel bir gün. Onun mutlu olmasını sağlayacak bir doğum günü mesajı ile ilişkilerinizi daha da güçlendirin.

Eski Anıları Hatırlatan Mesajlar

Eski arkadaşlarınıza göndereceğiniz doğum günü mesajları ile birlikte geçmişte yaşadığınız güzel anıları hatırlatın. Eski fotoğraflarınızdan ilham alarak ve belki de o anıları yeniden yaşayacak bir buluşma planlayarak, doğum gününde arkadaşlığınızı yeniden canlandırın. “Hatırlıyor musun?” diye başlayan bir mesaj, eski anıları hatırlatmak için mükemmel bir yoldur. Eski bir albümden kareleri koleksiyon haline getirerek sunabilir ya da bir anı defteri hazırlayabilirsiniz.

Geleceğe Dair Dilekler

Arkadaşınızın doğum gününde geleceği dair umut dolu dilekler içeren özel bir mesaj göndermek isterseniz işte size birkaç örnek:

 • Gelecekteki başarıların her zaman senin yanında olsun
 • İstediğin her şeyin gerçekleştiği bir gelecek seni beklesin
 • Hayallerine her adımında başarı ile ilerle
 • Karşına çıkacak tüm engelleri aşman dileğiyle

Ayrıca gelecekteki dileklerinizi de belirtebilirsiniz. Örneğin:

Dilek: İyi bir kariyer sahibi olman
İşletme, mühendislik ya da herhangi bir seçtiğin alanda mutlu ve başarılı olman dileğiyle doğum günün kutlu olsun!

Unutmayın, arkadaşınıza yollayacağınız doğum günü mesajları onu çok özel hissettirecek, gelecekteki umut dolu dilekler ise ona motivasyon sağlayacak.

Yeni Arkadaşa Doğum Günü Mesajları

Yeni bir arkadaşınızın doğum günü kutlaması, arkadaşlığınızın geleceği için önemli bir adım olabilir. Arkadaşınızın doğum gününde ona ne kadar önemsediğinizi göstermek için hoş bir doğum günü mesajı gönderin. Mesajınızda içten ve samimi bir dille yazarak, yeni arkadaşınızın mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Eğer mesajınıza bir dokunuş katmak isterseniz, arkadaşınızın hobileri veya ilgi alanlarına uygun bir hediye düşünebilirsiniz. Aşağıdaki listeden size uygun örnek mesajlara göz atabilirsiniz:

 • Hayatımda senin gibi özel ve harika bir arkadaşa sahip olduğum için çok şanslıyım. Doğum günün kutlu olsun!
 • Yeni başlayan bir arkadaşlığın doğum gününde seni kutlamak benim için çok özel bir an. İyi ki varsın ve doğum günün kutlu olsun!
 • İlk tanıştığımız günden beri seni tanıdığıma çok memnunum ve senin doğum gününde seni kutlamanın mutluluğunu yaşıyorum. Seni seviyorum ve her zaman yanındayım!

Aileye Doğum Günü Mesajları

Aile, hayatımızın en özel parçalarından biridir. Onların doğum günlerinde özel ve anlamlı mesajlar göndermek ise bizim için bir gelenektir. Annenize, babanıza ve kardeşinize özel mesajlar ile doğum günlerini unutulmaz kılabilirsiniz.

Anneniz için hazırlayacağınız özel doğum günü mesajları, ona olan sevginizi ifade etmekle kalmayacak, aynı zamanda ruhunu besleyecek. Dualar, teşekkürler ve övgüler içeren mesajlar ile annenizi mutlu edin.

 • Yeni yaşın sana sağlık, mutluluk ve huzur getirsin anneciğim. Seni çok seviyorum.
 • Allahım, annemi fazlasıyla korusun ve ona sağlıklı, mutlu bir ömür versin.
 • Varlığına şükür ettiğim, hayatımın kaynağı annem. Senin hayatımda olduğun her an benim için bir hediye.
 • Annem, seni ne kadar sevdiğimi anlatmak için milyonlarca kelime yetmez. Seni çok seviyorum.

Babanız için hazırlayacağınız özel mesajlar, ona olan saygınızı ve minnetinizi yansıtacak. Babanızın farklı bir hobisi veya ilgisi varsa, ona uygun doğum günü mesajı hazırlayarak onu mutlu edebilirsiniz.

 • Baba, senin benimle ilgili tüm tavsiyelerine her zaman minnettarım ve seni çok seviyorum. Yeni yaşında sporuna daha uygun bir hediye göndermek istedim, umarım beğenirsin. Mutlu yaşlar!
 • Sevgili babam, yaşlanacak olmana üzülmeyi bırak ve seni havalı yapacak yeni bir alet almak için hazırlan! İyi ki varsın ve iyi ki doğdun!

Kardeşle oluşturulan link, hayatımızdaki en güçlü bağlardan biridir. Kardeşiniz için hazırlayacağınız doğum günü mesajları, kardeşliğinizi güçlendirecek ve aranızdaki bağı pekiştirecektir.

 • Doğum günün kutlu olsun sevgili kardeşim! Bu özel gününde senin için özel bir şarkı yazdım. Hadi şimdi hep birlikte söyleyelim!
 • Bugün senin doğum günün, kardeşim! Şarkımızın kurtardığı günlerden bu yana seni sevdiğimi söyledim, sana bakmak için hep buradayım. İyi ki doğdun!
 • Doğum günün kutlu olsun, sevgili [kardes adi]! Sen benim için her şey demek, senin sayende hayatımda olduğum her an daha güzel. İyi ki seni tanıdım ve iyi ki doğdun!
 • En iyi kardeşim, seni seviyorum ve hep seveceğim. Hadi bu doğum gününde bir parti yapalım! İyi ki doğdun, [kardes adı]!

Anneye Doğum Günü Mesajları

Anneniz gibi özel bir kişi olan annenizin doğum günü kutlaması için özel mesajlar hazırlamak isteyebilirsiniz. Annenizin yaşını kutlarken onun hayatına dokunan özel cümlelerle onu mutlu edebilirsiniz. Annenize gönderebileceğiniz doğum günü mesajlarından bazıları şunlar olabilir:

 • Anneciğim, sen benim her şeyimsin. Yaşın ilerlese de bu gerçek değişmez. İyi ki varsın, iyi ki benim annemsin. Doğum günün kutlu olsun.
 • Annen, sen güneşimizsin, hayatımızın ışığısın. Sen bizim için her şeyden önce gelirsin. Seni seviyor ve doğum gününü kutluyoruz.
 • Annesi gibi güçlü, sabırlı, sevgi dolu, cömert ve inançlı olmak benim için en büyük hayalimdir. Nice mutlu yıllara anneciğim.

Anneler, tüm hayatı boyunca bizi sevmenin, korumanın, büyütmenin zorluklarına katlandılar. Onları mutlu edecek ufak bir doğum günü mesajıyla anneler gününü kutlayalım.

Dualar

Anneniz için hazırlayacağınız özel doğum günü mesajlarından biri de dualarla dolu olanı olabilir. Huzurlu ve mutlu bir yaşam dilemek için, dualarınızda sevgi dolu ve samimi cümleler kullanabilirsiniz. Ayrıca, annenizin hayatında başarılarının devam etmesi için de dualarınızı dile getirebilirsiniz.

Örneğin, “Allah’ım, annemi sağlıkla, mutlulukla ve huzurla dolu bir yaşam süresince yanımızda görmemizi nasip et. Onun duaları sayesinde hepimizi aydınlatan annemin yanında olmamıza izin ver. Onun yaşamında başarılarının devam etmesi, sevdikleri ile hep birlikte olması için dualarımız hep onunla olsun.” gibi dualar, tam da annenize gönderebileceğiniz mesajlar olabilir.

Bu güzel duaların yanında, annenize özel hazırlayacağınız doğum günü mesajı onun için çok anlamlı olacaktır. Sevgi dolu cümleleriniz ile annenizin doğum gününü kutlayın ve kalbinizdeki sevgi ile onu mutlu edin.

Sevgi Dolu Cümleler

Annelerimizin doğum günleri, onların bizim hayatımızdaki öneminin bir kez daha hatırlandığı özel günlerdir. Bu özel günlerde annelerimize duygusal mesajlar göndermek de bizim için önemlidir. Anneye olan sevgimizi ve minnettarlığımızı ifade eden sevgi dolu cümleler, annelerimizin kalbini ısıtacaktır. Doğum gününde annenize şu cümleleri içeren bir mesaj gönderebilirsiniz:

 • Bugün sizin doğum gününüz olmasa da, her gün size minnettarım ve sizi ne kadar sevdiğimi söylemek istedim.
 • Bu özel gününde, size sadece teşekkür etmek istedim. Anneler gibi insanlar olduğunuz için şanslıyım.
 • Annem olmanız, benim hayatta sahip olduğum en büyük şanslardan biridir. İyi ki doğdun annem!
 • Sizin gibi bir annenin çocuğu olduğum için ne kadar şanslı olduğumu biliyor musunuz? Hayatımdaki her şey için teşekkürler, doğum günün kutlu olsun annem!

Babaya Doğum Günü Mesajları

Babalarımız hayatımızın en önemli insanlarından birisidir ve doğum günlerinde onları mutlu etmek bizim görevimizdir. Babalarımıza özel doğum günü mesajları göndererek onları özel hissettirebiliriz. İşte size babanıza özel hazırlayabileceğiniz doğum günü kutlama fikirleri:

 • Spor veya hobileriyle ilgili özel doğum günü mesajları hazırlayabilirsiniz.
 • Ona güzel bir hediye alma fikri yerine birlikte güzel bir gün geçirmeyi teklif edebilirsiniz.
 • Babanızla birlikte geçirdiğiniz güzel anılara göndermeler yapan doğum günü mesajları hazırlayabilirsiniz.
 • Babanıza özellikle sizin için özel olan bir yemek yapabilirsiniz.
 • Birçok insan gibi babanızın hayatında önemli bir rolü olan müziğe başvurabilirsiniz, onun sevdiği şarkıları içeren bir doğum günü çalma listesi hazırlayabilirsiniz.

Spor veya Hobilerine Uygun Doğum Günü Mesajları

Babanızın spora ya da hobilerine olan ilgisinden yola çıkarak hazırlayabileceğiniz doğum günü mesajları onu gerçekten mutlu edecektir. Örneğin, futbolsever bir babanız varsa, “Sen en iyi takımı seçtin ama senin için her zaman benim takımın kazanması umuduyla buradayım. Mutlu doğum günleri babacığım!” gibi bir mesaj gönderebilirsiniz.

Veya belki de balık tutmaya olan merakı onun için önemlidir. “Biliyorum ki senin için en mutlu günler daima balık tuttuğun günlerdir. Bu senin en özel günlerinden biri, umarım hayatın boyunca her zaman tuttuğun en büyük balıklardan daha mutlu olursun. Mutlu doğum günleri!” mesajını gönderebilirsiniz.

Ayrıca, hobilerine göndermeler yaparak özgün bir doğum günü mesajı hazırlayabilirsiniz. “Bir hobinin derinliği, sana dair bir şeyler söyleyebilir. Senin hobin ise bir sevgi dolu kalbin şefkati kadar derin. Mutlu doğum günleri babacığım!” gibi bir mesajla onu şaşırtabilirsiniz.

Birlikte Yaşanan Anılara Göndermeler

Babanızın doğum günü geldiğinde, onu mutlu etmek için birçok yönteme başvurabilirsiniz. Ancak, belki de en özel ve anlamlı seçeneklerden biri, onunla birlikte yaşadığınız güzel anılara göndermeler yapmaktır. Bu şekilde babanızın doğum gününde hem onunla paylaştığınız anıları hatırlatır, hem de ona değerli olduğunu hissettirirsiniz.

Bu tür bir mesaj yazarken, babanızın hayatındaki önemli ve güzel anıları hatırlamak için kendinize zaman ayırın. Ardından, bu anılarla ilgili olarak yazabileceğiniz güzel mesajlar düşünün. Mesela, bir tatilde birlikte çekilmiş fotoğraflarınız varsa, o tatil hakkında güzel anılarınızı paylaşan bir mesaj yazabilirsiniz. Ya da belki de babanızla birlikte yaşadığınız bir başka anıyı hatırlatarak ona özel bir doğum günü mesajı gönderebilirsiniz.

Bu tür bir mesaj yazmak, sadece babanızı mutlu etmekle kalmayacak, aynı zamanda sizinle arasındaki bağı da güçlendirecektir. Siz de kendinize zaman ayırıp güzel anılarınızı hatırlayarak babanıza özel bir doğum günü mesajı yazabilirsiniz.

Kardeşe Doğum Günü Mesajları

Kardeşiniz için doğum gününde özel mesajlar hazırlamak istiyorsanız, onun için kişisel düzeyde anlamlı hale getirebileceğiniz bir mesajla başlayabilirsiniz. Kardeşinizin ilgi alanlarına veya hobilerine göndermeler yaparak onu özel hissettirebilirsiniz. Ayrıca, birlikte yaptığınız anılara gönderme yaparak güzel anıları yeniden canlandırabilirsiniz. Kardeşinizin ismine özel bir mesaj oluşturmak da etkileyici bir fikir olabilir. Eğlenceli doğum günü şarkıları veya şakalar da mesajınızı kişiselleştirebilir. Ayrıca, ona ufak bir doğum günü hediyesi göndermek de güzel bir sürpriz olabilir.

Eğlenceli Doğum Günü Şarkıları

Eğlenceli doğum günü şarkıları, kardeşinizin doğum gününü kutlamak için harika bir fikir. Kendi sözleri ve müziği ile hazırlayacağınız şarkı, onu mutlu edecektir. Şarkı sözleri içinde geçen anılar, yaptığınız aktiviteler, özel anları hatırlatmak için harika bir yol olabilir.

Şarkı sözlerini hazırlamakta zorlanıyorsanız, birçok şarkı sözü yazma uygulaması mevcut. Bu uygulamalar, size ilham verecek ve şarkı sözlerinizi kolayca oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Ayrıca, şarkı sözleri için komik ve esprili bir yaklaşım seçebilirsiniz. Böylece kardeşinizi güldürebilir ve ona harika bir doğum günü hediyesi sunabilirsiniz.

Birlikte söylenebilecek bir doğum günü şarkısı:

Kıt: Evlilik Yıldönümüm Avışımdaki Hikayeler / I Wish You A Happy Birthday Love
1. Kıt: Benim özel avcımda / Gözlerim sadece seni görüyor / Kestane ormanında seninle geziyoruz / Seni avlarken hayranlık duyuyorum
2. Kıt: Birçok yıl boyunca birlikte / Harika anılar biriktirdik / Şimdi senin doğum gününde / En iyi avcıma ulaşmak istiyorum
Köprü: Seni seviyorum, seni seviyorum / Seninle yaşlandığımı hayal ettim / Bugün senin doğum günün / Yeni bir yıl daha yaşlanıyorsun ama her zaman gençsin
3. Kıt: Sana sürpriz bir doğum günü hediyesi hazırladım / Seni sevindirecek, seni mutlu edecek / Bu sadece benim özel avcım için / Seni seviyorum, her zaman aynıyım.

Kişisel İsimlere Özel Hazırlanan Mesajlar

Kardeşler, birbirleriyle özel bir bağ kurarlar. Bu bağı güçlendirmek için, kardeşinizin ismini içeren özel bir doğum günü mesajı gönderin. İlk önce, kardeşinizin ismini düşünün. Ardından, her harf için onunla ilgili bir şey düşünün. Mesela B harfi için “birlikte geçirdiğimiz harika anılar”, E harfi için “en iyi dansçı”, vb. Bu harflerin hepsiyle birlikte özel bir mesaj hazırlayın ve onu şaşırtın. Örneğin, “Birlikte geçirdiğimiz harika anıları, en iyi dansçı olduğun ve sevdiğin kitapların hepsi hediye kutusunda. Hala daha çok BİRLİKTE harika anılarımız olsun! Mutlu doğum günü B.”

Yorum yapın